homesemail1sm

Волшебник изумрудного города


Read More...

Жазғы лагерь 2022


Read More...

Ұлы даланың ұлы тұлғалары


Read More...

«Ертегі - ғажайыптар әлемі» облыстық байқауы


Read More...

Виртуалды қосымша


Read More...

Біздің Абай


Read More...

Шығыс Қазақстан өлкетануы


Read More...

Құжаттардың электронды жеткізілімі


Read More...

Виртуалды анықтама қызметі


Read More...

Шығыс Қазақстанның 25 ғажайып орны


Read More...
0123456789
Негізгі бетҚЫЗМЕТТЕРҮйірме және клубтар

Үйірме және клубтар

Үйірме және клубтар 
12 жасқа дейінгі балаларға 

«Мен мектепке дайынмын» үйірмесі (4-6 жасар балаларды мектепке дайындау курсы) - оқуға ынталандыру, ой-өрісі мен сөйлеуді дамыту.
Жет.: Танарыкова Н.Т., Исмайылова М.Д.
Сенбі: 10.00-11.00

«Біз қазақша сөйлейміз» (қазақ тілін үйрену 7-15 жас) - ауызекі сөйлеу және емле дағдыларын жетілдіруге арналған үйірме.
Жет.: Танарыкова Н.Т.
бейсен.,  10.00-11.00; 15.00-16.00 сенбі: 11.20-12.00; 15.20-16.00
   
"Валли" (робототехника үйірмесі) - LEGO MINDSTORMS EV3 EDU конструкторлары мен бағдарламалық жасақтамасын қолдана отырып, алғашқы роботты жинау және "жандандыруға" бағытталған үйірме.
Жет.: Бакиев А. 
сей., бейс. 10.00-11.30 ; 14.00-15.30  
«English for kids» (8-12 жастағы балаларға арналған оқу клубы) - кітап оқу, дауыстап рөлдік оқу, грамматикалық және жадыны дамытуға арналған ойындар ойналатын ағылшын тілі үйірмесі.
сей., бейс. 10.00-11.00 ; 15.00-16.00  (қазақ тобы)
сәр., жұма. 10.00-11.00: 15.00-16.00 (орыс тобы) 
Жет.:Шомбина А.К. 
"Отбасыммен оқимын" 4-6 жас аралығындағы балалар мен ата-аналарға арналған кітап оқу үйірмесі.
сенбі - 11.00-12.00
Жет.:Танарыкова Н.Т., Исмайылова М.Д.
"Шам түбіндегі ертегі" 8-11 жас аралығындағы балаларға арналған халық ертегілерін дауыстап оқу клубы.
сенбі - 10.00-11.00
Жет.:Шомбина А.К.

«Scratch»: балаларға арналған бағдарламалау (ойындар мен сюжеттер құрастырамыз) бағдарламалау негіздерін оңай әрі тез үйренуге және жеке анимациялық әңгімелер мен ойындар құруды үйретуге бағытталған үйірме.
Сей. бейс. 13.00-14.00
Жет.:Төлешов Ж.

"Тоғызқұмалақ" үйірмелері 7+
сәр., 14.00-16.00 ; сенбі. 10.00-13.00
Жет.:Бояринов Р. А. 

    «Шеберлер мектебі» каб. № 2
"Алтын оймақ" үйірмесі (8+) қағаздан, фетрден, гофрленген қағаздан, изолоннан және атласты ленталардан бұйымдар жасауға негізделген қолөнер үйірмесі.
Дүйсенбі - жұма 10.00-16.00
Жет.: Абдрахманова М. Б.

"Любители прекрасного" үйірмесі (10+) -  Ализе Пуффи жібінен тоқыма тоқу
Дүйсенбі - жұма 10.00-16.00
Жет.: Мергембаева А.С.

konvertor